Kafijas pauzes komplekti

Piedāvājm aprīkojumu kafijas pauzēm (līdz 35 cilvēkiem). Jums ir iespēja noīrēt aprīkojumu ar ko varēsiet gan pagatavot, gan pasniegt kafiju un tēju viesiem. Varat izvēlēties kompketu ar vienreizlietojamām glāzēm vai arī ar porcelāna krūzītēm, apakštasītēm un glāzēm. Lielākiem pasākumime iespēja noīrēt kafijas perkulatoru (14 litri, aptuveni uz 90 cilvēkiem).

mazais Kafijas komplekts

Komplektā ietilpst: divi teremosi ar ieteilpību 4 litri, mazais termoss 2,5 litri, kafijas komplekta paliktnis (organizators), kartona vienreizlietojamās krūzes, cukurs, piens, maisāmie kociņi, tēja, kafijas iepakojums, kafijas vārāmais aparāts, kafijas filtri.  

Cena: 40 EUR + PVN / 48,40 EUR ar PVN

lielais kafijas komplekts

Komplektā ietilpst: divi teremosi ar ieteilpību 4 litri, mazais termoss 2,5 litri, kafijas komplekta paliktnis (organizators), porcelana krūzas un apakstasītes, karotes, ūdens glāzes, cukurs, piens, tēja, kafijas iepakojums, kafijas vārāmais aparāts, kafijas filtri.  

Cena: 60 EUR + PVN / 78,65 EUR ar PVN

Galda svārki un galdauti

4 metri galda svārki. Pelēkā krāsā. Cena: 10,00 EUR + PVN / 12,10 ar PVN

Galdautibalts lina, balts ar rakstu (1,4 *2,8m) - 6 EUR + PVN / 7,26 EUR ar PVN.

Perkolators

Perkolators ir kafijas vārāmā trauka veids, kurā karstais ūdens vairākkārtīgi slēgtā ciklā iziet caur nodalījumu ar maltu kafiju vai tēju. Tas ļauj uzturēt kafiju siltu un gatavu lietošanai visu nepieciešamo laiku.

Piedāvājat 14 litru perkolatoru, kas būs pietiekams līdz pat 90 cilvēku lielai kompānijai.

Cena: 10 EUR + PVN / 12,10 EUR ar PVN

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk